• Nuselská 499/132
  Praha 4, PSČ 140 00

 • + (420) 234 697 121
  + (420) 733 379 172

 • dotace@faircare.cz
  info@faircare.cz

Služby - Dotační analýza

Co umíme a s čím Vám pomůžeme ?

Dotační analýza

V rámci této služby zajišťujeme zdarma posouzení možností získat finanční prostředky z různých dotačních titulů pro Vaše konkrétní nápady/projekty/záměry či přímo Vaší organizaci. Na trhu se nachází mnoho dotačních titulů, které jsou zaměřené na konkrétní oblasti jako zateplení, výzkum, vzdělávání, životní prostředí apod., nebo jsou omezené na jednotlivé typy subjektů – např. obce, školy, podnikatelé, veřejné výzkumné instituce a další. Ať jste fyzická osoba, podnikatel, nezisková organizace či veřejnoprávní instituce je velmi pravděpodobné, že se v této nabídce nachází ideální dotační titul i pro Vás.

Naši odborníci pro Vás vhodné dotace vyhledají a poskytnou Vám jejich přehled se základními informacemi a doporučeními.

Dotační analýza

Co Vám služba přinese ?

Tato služba Vám odpoví na otázku, zda na realizaci Vašeho nápadu či na Vaši organizaci můžete požádat o finanční podporu z nějakého českého či zahraničního dotačního titulu.

 • - úsporu Vašeho času
 • - přehled vhodných dotačních titulů
 • - jednoznačné doporučení dalšího postupu

Jak bude naše spolupráce probíhat ?

Pro navázání naší spolupráce stačí, pokud nás telefonicky, emailem nebo přes náš formulář kontaktujete a sdělíte nám Váš projektový záměr či zájem o posouzení dotačních možností Vaší organizace. Váš dotaz bude předán našemu projektovému manažerovi, který Vás bude nejpozději do 2 dnů kontaktovat Vámi preferovaným způsobem spojení.

Nevíte si s něčím rady?
Kontaktujte nás!

Poradíme Vám, nebo třeba pomůžeme s řízením projektu...
Ozvěte se nám...

(420) 733 379 172
dotace@faircare.cz