• Nuselská 499/132
  Praha 4, PSČ 140 00

 • + (420) 234 697 121
  + (420) 733 379 172

 • dotace@faircare.cz
  info@faircare.cz

Služby - školení v oboru

Co umíme a s čím Vám pomůžeme ?

Školení v oboru

Naše společnost Vám nabízí odborné školení projektového a finančního řízení ve vztahu k projektům financovaným či spolufinancovaným z dotací. Školení Vám pomůže se zorientovat na trhu dotací a seznámí Vás s procesem realizace projektu od podání žádosti o dotaci po jeho ukončení (vyúčtování či ukončení fáze udržitelnosti).

Dozvíte se o specifikách realizace projektů financovaných z dotací a ukážeme si i reálné příklady žádostí o dotace či projektového a finančního řízení. Školení je možné zaměřit na teoretickou či praktickou část.

Školení v oboru

Co Vám služba přinese ?

Nabízené školení Vás uvede do světa projektového a finančního řízení projektů financovaných z českých i zahraničních dotací.

 • - zorientujete se na trhu dotací
 • - budete si sami umět vyhledat vhodné dotace
 • - dozvíte se, jak podat žádost o dotaci či realizovat svůj projekt financovaný z dotace

Jak bude naše spolupráce probíhat ?

Vždy je dobré se domluvit pro koho je školení určeno a co je jeho cílem. Dále si stanovíme formu, časový rozsah, kapacitu a četnost školení. Dle toho přizpůsobíme školení klientovi na míru. Školení děláme srozumitelné, vysvětlujeme všechny potřebné pojmy a dbáme na to, aby bylo probírané téma pochopeno. Dle možností a představ klienta jsou zahrnuta i praktická cvičení.

Nevíte si s něčím rady?
Kontaktujte nás!

Poradíme Vám, nebo třeba pomůžeme s řízením projektu...
Ozvěte se nám...

(420) 733 379 172
dotace@faircare.cz